В Украине обнаружилась родственница Гиркина-Стрелка!

А правда, как всегда, лежала на поверхности!

Кто лично знает руководителя предвыборного штаба Петра Порошенко Татьяну Степановну Понепалюк, могут подтвердить!

Внешнее сходство поразительное!

Та же форма лица, скул, носа, разрез глаз!

Возможно Татьяна Степановна Понепалюк-Перлей сестра террориста Гиркина? Или дальняя родственница?

Ну не бывает так, чтобы молдованка Перлей и еврей Гиркин были так разительно похожи!

Ну это их дело, мы просто констатировали факт невероятного внешнего сходства.

Тут существенно другое! Человек с внешностью террориста Гиркина-Стрелка представляет в городе президента Украины Петра Порошенко!

Человек с внешностью террориста Гиркина-Стрелка хочет стать мэром Котовска!

То есть котовчане должны проголосовать за того, кто у них ассоциируется с палачом Гиркиным?

Эти люди, Татьяна Степановна и команда её холуёв, абсолютно неадекватны!

 

Хитрі Понепалюки платять усім!

Примітивна тактика? — Примітивна. Але спрацьовує.

Понепалюки маючи доступ до розпилення котовського бюджету, до можливості платити дріб»язок там де інші платять повну ціну, набули собі великі скарби.

І тепер, аби зберегти ці кошти і набути нових, вони платять усім.

Тому смішні слова тих патріотів, які вважають патріотами Понепалюків тому, що отримали від них гроші.

Понепалюки платять бандитам, сепаратистам, Нацгвардії, київським можновладцям, ну, словом, усім, аби їм не заважали й надалі грабувати Котовськ!

Нашим людям легше узяти гроші, ніж чесно й до кінця відстоювати правду. Хитрі Понепалюки цим користуються на цьому грають.

Хто ж насправді Понепалюки?

Та просто хитрі пристосуванці, які будуть служити будь якому режиму, якщо від дозволятиме їм грабувати місцеве населення та знущатися над ним!

Вони хочуть старих схем, феодальних!

Ми місцеві царьки, ми робимо тут що забажаємо, а вам регулярно приносимо у дзьобику вашу грошову частку!

По іншому Понепалюки жити не вміють і не хочуть!

Вони класичні «совки», комуняцькі феодали!

Хіба за продовження їхньої влади котовські патріоти стояли на Майдані? Хіба цим мало закінчитися наша боротьба із злочинним режимом Януковича? Хіба зараз на Донбасі ми захищаємо прихід до абсолютної влади злочинного клану Понепалюків?

Ці поні катають усіх, але цей атракціон дорого врешті обходиться.

Як нав»язують радянські символи в Україні! Сепаратисти працюють!

До того ж підманюють цукерочкою!

Вхід у нічний клуб на паті — безкоштовний! Тільки одягніть радянську форму!

Ось дивіться:

А далі котовські сепаратисти вже маніпулюють свідомістю українців на підсвідомому рівні!

Гарненька дівчинка? Хочеш собі таку, разом з чорнимим панчохами, коротенькою сукнею та до біса елегантною сумочкою!

Хто ж відмовиться поцілувати таку гарненьку окупантку?

І ці символи вже твої!

Вони вже тебе не дратують!

Їхня присутність у твоїй країні, твоєму місті стає звичною справою!

Ти сам вже трошки окупант, терорист і сепаратист!

От і все: котовські сепаратисти досягли своєї мети і дишилися при цьому безкарними!

Із грязі — в князі! Дурний смак котовських нуворішів!

А поки що котовським нуворішам реально зносять башту, а ось як розбещують дивіться самі…

Отак Тетяна Степанівна Понепалюк бачить день Студента. Її Тетянин день.

Ну тобто, у хрещенські морози в короткій спідничкі, з голими ногами і плечима, намазюкана як повія, має студентка ощасливити своїм приходом ресторан «Гранд» і його власницю Тетяну Плонепалюк особисто!

Ну просто садизм який!

Але плаває Тетяна Степанівна у бурхливих водах шоу-бізнесу як вміє.

А як вміє ми бачимо!

А ось у якому вигляді Тетяна Понепалюк радить дівчаткам школяркам приходити 1 вересня до школи!

Ну тобтоЮ цицьки — назовні, сорочка зав»язана під цицьками на вузол, голий живіт повище й понижче пупка, коротенька спідничка, яка не прикриває, а оголює дитячу дупу, голі ноги без панчох, і звабливий, мабуть для вчителів, погляд.

Класна шкільна уніформа, у розумінні Тетяни Степанівни, додати нічого!

Але, якщо усе життя людина займалася торговлею, то краще їй в гуманітарну сферу, до якої відноситься шоу-бізнес, робота засобів масової інформації та політика — не лізти!

Бо смішити капці власного чоловіка — це одне, а смішити капці цілого міста — це зовсім інше. Як кажуть в Одесі, дві великі різниці!

 

Навіщо керівник виборчого штабу Петра Порошенка «мочить» Одеського губернатора?

Керівник виборчого штабу Петра Порошенка у місті Котовську Тетяна Степанівна Понепалюк дуже хоче стати мером Котовська. Вона вважає, що зараз, коли в неї в кишені така посада, настав її «зоряний час»!

 

Треба «кувати залізо допоки воно гаряче»!

 

Під цю справу вже «закуплені» депутати міськради. Єдиного органу, який може зняти старого мера і призначити вибори нового.

 

Але на цьому шляху їй заважає тільки одна людина. Мер Анатолій Іванов, який, власне, хоче добути до кінця своєї каденції у мерському кріслі.

 

Як стало відомо Тіньовій мерії міста Котовська Анатолія Іванова «кришує» у Одесі пані Чегодар. А її покровителем є губернатор Ігор Палиця.

 

І от допоки протеже Ігоря Валерійовича Коломойського знаходиться у кріслі губернатора Одещини, Тетяні Степанівні мерська посада аж ніяк «не світить».

 

Тому й вона сама, й працівники її новоствореної «інформаційної імперії» на усіх своїх «зливних сайтах-блогах» розповсюджують про губернатора Ігоря Палицю брудні чутки!

 

І кожного разу обов’язково піднімають цю тему у особистих розмовах з містянами! Відпрацьовують установку «хазяйки».

 

Постійно мусується тема, що Ігор Палиця нічого не робить, а виключно в Одесі бухає із Ігорем Валерійовичем Коломойським! Що Палиця й Коломойський хочуть скупити всю Одесу й Одещину, майже як Тетяна Степанівна депутатів міськради!

 

І це в часи, коли в країні триває АТО, і більшість країни вважає Коломойського героєм! А в цей час Т.С. Понепалюк та її холуї поливають народного героя брудом! Нічого святого!

 

Влада потрібна цій «діячці» за будь-яку ціну!

 

Навіть ціною внесення розбрату і створення ворожнечі у лави українських патріотів!

 

Ну кому зараз вигідні оті брудні плітки про Палицю і Коломойського? Виключно сепаратистам і терористам!

 

Яких пестує у Котовську клан Понепалюків!

 

Холуй Понепалюків Юра Войцеховський продовжує займатися сепаратизмом!

Ні вони не сидять, як дружина Юри Войцеховського Натаха, колишній депутат-регіонал, у штабі Петра Порошенка, вони займаються реальними партріотичними справами. Наприклад, розклеюють по місту листівки із закликом не купувати товари окупантів. У листівках вказується товари яких саме виробниуів є російськими та пояснюється, скільки зброї на ці гроші виготовить Росія.

 

Шляхетна й потрібна б здавалася справа. Люди мають купувати українські товари та стимулювати відчизняного товаровиробника, а не тіх, хто вбиває українських військових та мирних мешканці на Донбасі.

 

Люди навіть оклеїли цими листіками своє робоче місце на ринку «Маяк», який належить бізнесмену Валерію Понепалюку, дружина якого очолює штаб Петра Порошенка в Котовську і дала найнижчий результат для президента Порошенка по Одеській області.

 

А директором ринку «Маяк» у Понепалюка працює Юра Войцеховський, чоловік одіозної регіоналки Н.А.Войцеховської, яка фінансувала Антимайдан, а зараз прилаштувала свою дупу, завдяки протекції Т.С. Понепалюк, у передвиборчому штабі Порошенка.

 

Так ось, коли Юра Войцеховський побачив ці листівки, він оскаженів.  І з криком: «Нє всєх дурних война убіла!» почав зривати листівки!

 

Отакі сепаратисти працюють в наших бізнесменів Понепалюків, які намагаються видавати себе за патріотів і прибічників Майдану!

 

Не будемо забувати, що під началом Тетяни Степанівни Понепалюк працюють також Тетяна Дальчук, відома українофобка, велика шанувальниця Гадіка Колісніченка (на її сторінці в фейсбуці цей нелюд на почесному місці!) і член Партії регіонів з 2004 року (що є предметом її особливої гордості!)

 

Також на Понепалюк Т.С. працює Дімочка Урсатієв, який під час Майдану доводив усім, що Майдан фінансується ЦРУ! Дуже цінний кадр для бізнесменши-«патріотки»!

 

Прихильник ідеї «трієдінного» народа русскіх-українцев-білорусів Анатолій Тіора, відомий котовський Остап Бендер від політики, який подавав заяву на вступ у Партію регіонів в 2010 році, але навіть там йому відмовили (Из гестапо за зверство выгнали!)

 

І вершиною цієї піраміди недолугих сепаратистів є Вітя Зуєв, у просторіччі Вітя Хуєв. Холоп, що на замовлення Партії регіонів робив сюжети про те, що на Майдані перебувають одні бомжі, а на Антимайдані чесні роботяги, які приїхали щиро і безкоштовно підтримати народного президента Януковича!

 

Отакі одіозні й огидні персони в команді бізнесменші від політики Тетяни Степанівни Понепалюк (Войцеховський Ю., Войцеховська Н., Плахотний А., Дальчук Т., Урсатієв Д., Тіора А., Зуєв В.)

 

Оці люди сьогодні перед громадою представляють президента України, нашого президента!

 

Яким бачать котовчани Петра Порошенка через призму клану Понепалюків та цієї гоп-компаніїї їхніх рабів?

 

Не думаємо, що рейтинг президента та його партії «Солідарність» зросте у нашому місті, якщо його представлятиме ПонепалюкТ.С., Войцеховська Н.А. та колишній регіонал та сдпуошник Плахотний А.О.

 

А поки що регіонал Юра Войцеховський забороняє майданівцям вести проукраїнську агітацію в місті. Завтра він, та його хазяї, з розпростертими обіймами зустрічатимуть окупантів.