Тіньова мерія Котовська офіційно звернулася до СБУ та Генпрокуратури

Керівнику Служби безпеки України

Наливайченку Валентину Олександровичу

Генеральному прокурору України

Яремі Віталію Григоровичу

від імені громадської ініціативи “Тіньова мерія Котовська”

************* Юрія Сергійовича

ЗАЯВА

 

В місті Котовську, Одеської області активно діють політичні сили і організації, що ведуть підривну діяльність проти нашої держави, пропагуючи сепаратизм та колаборацію.

Розуміючи складне географічне розташування нашого регіону (кордон з Придністров”ям), особливості національного складу населення, наша громадська ініціатива за власним покликом зібрала всю доступну інформацію, щодо діяльності подібних груп в соціальних мережах і оприлюднила всі ці данні з відповідними скріншотами на Інтернет-сторінці нашої ініціативи. Там є не лише перелік цих груп, але й вся інформація про котовчан, які адмініструють ці групи та активно беруть участь в їхньому житті.

http://kotovsknn.blox.ua/2014/06/Kotovskie-terroristy-v-litsah-i-gruppah.html

Крім цього, ми з”ясували, що Котовськ 17 травня минулого року по лінії МММ відвідував один з лідерів терористичної організації “ДНР” Деніс Пушилін. Зрозуміло, що контакти його з активом цієї піраміди в Котовську залишилися до сьогодні.

http://kotovsknn.blox.ua/2014/06/Sled-terrorista-1-obnaruzhen-v-Kotovske.html

З огляду на те, що результати наших досліджень були опубліковані ще місяць тому, а групи функціонують до сих пір, звертаємо Вашу увагу на працівників місцевої прокуратури та Служби безпеки України, які роблять все, аби не помічати результати нашої праці.

Оскільки ситуація в регіоні залишається хиткою, а антидержавні сили посилюють свою діяльність, просимо Вас доручити підлеглим Вам відомствам провести ретельну перевірку за виявленими фактами.

З результатами перевірки просимо Вас повідомити нам за електронною поштою: kotovsknn@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*