Дрібні падлянки від великих гномів

Котовські ділки, які спроможні лише на дрібні падлянки, як то насрати сусіду під дверима знову нашкодили в дусі дитини дошкільного віку.

Так, днями керівникові іменного Фонду “Народження Нації” перерубали Інтернет. Мережевий кабель шкідники перерубали біля оселі, де мешкає громадський діяч.

Олександр Ярошенко повязує черговий акт падлянства з боку невдах-терористів з тим фактом, що активісти Тіньової мерії Котовська опублікували кілька розслідувань, повязаних із діяльністю в місті колабораціоністів та путінських терористів.

Зрозуміло, що такою падляною на злодієві загорілася капелюха. Тобто, людина, яка зробила це подумала, що розслідування кудись зникнуть після того, як сокирою перерубати кабель, а значить — з неї особисто будуть зняти підозри або в допомозі терористам через МММ, або участю в соцмережах в групах, які пропагують тероризм в Котовську. Щоправда, наразі не можна відкидати й той факт, це зробили люди, аферу з купівлею бронежилетів також оприлюднили наші журналісти.

Для шкідників і паразитів хочемо заявити наступне: часи, коли Ярошенко протистояв вам сам на сам — відійшли в минуле. Тепер у нього достатньо соратників і однодумців не лише в Котовську, Балті чи Одесі, а навіть у Києві й деяких регіонах України. Враховуючи сумний досвід з підпалом квартири Олександра Ярошенка, ця сторінка не ведеться з одеського регіону. Більше того, сервер, на якому знаходяться документи Олександра — недосяжні для місцевих кланів.

Відтак, Олександра Ярошенка таким чином ми убезпечили, а з результатами досліджень Тіньової мерії щодо ОПГ, які діють в Котовську — регулярно знайомимо з потрібними людьми.

В Котовську вистачає однодумців Олександра, готових перезавантажити владу не в інтересах олігархів-перевертнів, а в інтересах громадськості.

Наразі тривають відновлювальні роботи, тож сподіваємось, що незабаром Олександр Ярошенко знову буде в статусі ОНЛАЙН.

ПС: Ледь не забули, — Слава Нації! — Смерть ворогам!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*