Депутат Клімов приколюється над вчителями

Виявляється, тиждень тому в Котовському районі відгриміло свято. Не зовсім свято, але, судячи з усього було весело.

Як відомо, Радянський Союз ще з нас не вийшов остаточно, і в багатьох з нас продовжує жевріти. Мабуть не вивітрився совок і з депутата Клімова, який чи то поприкалуватись вирішив над вчителями Котовського району, чи то справді думає, що у нас наступив повний комунізм і хати тут ледь не бесплатні стоять.

Справа в тім, що в депутатів є свої забави, які дуже нагадують День подяки в Сполучених штатах. Тільки там американці непотріб дарують індіанцям, які наче їх пустили на свою землю (не читали америкоси Купера), а тут олігархи й депутати з барського плеча можуть подарувати щось своїм кріпосним.

Саме таким чином в бідному і забутому владою Котовському районі було проведено конкурс молодих вчителів “Власне житло”. Знущання скажете ви!, мовляв, як це так, а чому вчителі, які їдуть в село з університетів взагалі не забезпечені власним кутком? А, ні! Над ними ще можна познущатися.

Залишимо за дужками весь конкурс і перейдемо до нагород. Ні, вчителів не нагороджували орденами “Герой України”, або щось ще, що відбивалося б на їх хоча б моральному стані. Їм пропонували гроші на купівлю житла.

Якісь злі язики наговорили Клімову, що житло в Котовському районі коштує … тисячу долярів. І це не просто хібарка, або землянка — а житло, варте молодого педагога!

Так, вчителька іноземних мов з Качурівки отримала від нардепа аж 10 тисяч гривень на купівлю хати. Це на сьогоднішній день — менше тисячі долярів. Трохи більше — 15 тисяч гривень отримала вчителька української мови й літератури з передмістя Котовська — Куяльника. Мабуть на Полі Чудес зараз грандіозний розпродаж хатинок-палаців. І перше місце посіла вчителька біології, еколог і краєзнавець з Любомирки — 25 тисяч гривень. Нагадаємо, що Любомирка теж передмістя Котовська і за такі смішні гроші навряд чи можна собі собачу будку купити дель на дачному масиві з боку Гонорати.

Можливо, наступного разу депутат Клімов спробує сам за такі гроші купити житло молодим вчителям, аби не було так соромно за весь цей цирк-шапіто.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*