В Одесской области журналисту, которому сожгли жилье, снова угрожают

Об этом нам рассказали в пресс-службе «Теневой мэрии Котовска» — общественной инициативы, которую возглавляет Ярошенко.

«Сегодня на Ярошенко посыпались новые угрозы. Озвучить их приехал на встречу к журналисту известный в городе предприниматель и брат главы избирательного штаба Петра Порошенко Валентин Перлей. Касались эти угрозы событий, к которым Александр Ярошенко отношения не имеет, однако связывает с тем, что сейчас проводит расследование возможных фактов мошенничества, связанных с поставками в зону АТО низкокачественных средств защиты, закупленных котовскими предпринимателями», — сказано в сообщении пресс-службы.

Может их заменили милицейскими «корсарами», способными защитить разве что от ПМа, бизнесмены или военные, — сейчас выясняет журналист Александр Ярошенко. И сразу посыпались угрозы журналисту под предлогом того, что кто-то сказал, что он оскорбил уважаемого бизнесмена. Валентин Перлей пригрозил журналисту, что вывезет его в лес, там убьёт и закопает, — сказано в заявлении пресс-службы.

Сам Александр Ярошенко сейчас готовит обращения на имя Генпрокурора Украины Ярему и Министра Внутренних дел Авакова, чтобы положить конец беспределу в городе.

«Если кто думает, что в Котовске Майдан привел новую власть — глубоко ошибается. Более того, мы видим, что сейчас борьба реваншистов продолжается. Отпетые регионалы работают в не свернутых после президентских выборов штабах Порошенко. Теперь эту лазейку во власть, под вывеской «Солидарность» используют те, кто возил из Котовска в Киев Антимайдан и душил здесь свободу слова. Мне угрожают только за то, что я не могу себе позволить назвать эту компанию бело-голубых перевертышей «новой властью»! Мне угрожают за то, что я и мои единомышленники в Котовске не позволяют им воровать под вывеской «Жити по-новому»! Мне угрожают за то, что я хочу не смены декораций, а полной перезагрузки ситуации в Котовске. Это показательно, ведь пройдет этот номер у регионалов в Котовске — пройдет по всей Украине. И мы, вместо того, чтобы строить здесь европейские стандарты, будем снова собираться на Майдан, чтобы сносить уже новую власть, в которую так плотно засели старые регионалы», — заявил нам Александр Ярошенко.

Напомним, в начале мая неизвестные в масках залезли в квартиру журналиста Ярошенко, избили в ней хозяина и подожгли жилье. Ранее на Ярошенко публично напали участники собрания Партии регионов в Котовске. А год назад ему убийством угрожала депутат Котовского горсовета.

САЙТ 048.ua

Звернення прес-служби Тіньової мерії Котовська!

За часів диктатора Януковича йому погрожували вбивством депутати-регіонали, за часів Євромайдану нападали «тітушки» за часів перехідної влади Турчинова на нього нападали депутати-регіонали, стався замах на вбивство, йому спалили квартиру!

І ось вже за часів президента Порошенка йому знов погрожують вбивством.

Сьогодні на Ярошенко посипалися нові загрози. Озвучити їх приїхав на зустріч до журналіста відомий у місті підприємець Валентин Перлей, рідний брат керівника штабу Петра Порошенка у Котовську Тетяни Понепалюк. Стосувалися ці загрози подій, до яких Олександр Ярошенко відношення не має, однак пов’язує з тим, що зараз проводить розслідування можливих фактів шахрайства, пов’язаного з поставками в зону АТО низькоякісних засобів захисту, закуплених Котовському підприємцями.

Може їх хто вкрав і замінив міліцейськими «корсарами», здатними захистити хіба що від ПееМа, бізнесмени або військові, зараз і з’ясовує журналіст Олександр Ярошенко (Сергій Левитаненко). Але факт залишається фактом, хлопці, які поїхали в зону АТО, бронежилети бачили тільки на презентації! І відразу посипалися погрози журналісту, під приводом того, що хтось сказав, що він образив «шановного» бізнесмена.

Валентин Перлей пригрозив журналістові, що вивезе його в ліс, там вб’є і закопає.

На зауваження журналіста, що в Європу через ліс не ходять, через ліс ходять тільки до Росії, Валентин Перлей не відреагував і продовжував погрожувати журналістові розправою.

Сам Олександр Ярошенко зараз готує звернення на ім’я Генпрокурора України Віталія Ярему та Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова, щоб покласти край беззаконню в місті

Нагадаємо не шанованим більше панам, що журналіст має стояти на захистів прав громадян і отримувати всебічну інформацію. Це його професійний обов’язок і соціальна функція.

А ті, хто заважає цьому порушує закон!

Хоча їм до цього не звикати!

Прес-служба Тіньової мерії Котовська

Адвокати диявола

Чи він дурний, чи в нього воші? Таке питання ставиш санітарам Котовського ПНД, коли читаєш чергову тупу замітку Петра Лютенка, який осмілився лаяти проти прокурора Галактіонова в його конфлікті з Івановим за відкати з підприємців.

Тіньова мерія Котовська донедавна вважала, що сприймати серйозно боротьбу цих двох пройдисвітів не можна. З”ясувалося, що багато хто з психів може зосередися й на такому питанні, вводячи в оману довірливих містян.

Нагадаємо, такі особи, як Петро утримуються виключно за рахунок податків — з білих йому виплачують зарплатню, чорними дають премії.

Завжди дивіться в корінь! Кому й нащо це потрібно!

Шановні котовчани, закликаємо вас утримуватися від боротьби цих пацюків, оскільки ви є вищими в еволюційній системі. Аналізуйте, бо Бог вас нагородив розумом! А ось коли Бог хоче покарати людину — від однімає в неї розум!

Тіньова мерія Котовська офіційно звернулася до СБУ та Генпрокуратури

Керівнику Служби безпеки України

Наливайченку Валентину Олександровичу

Генеральному прокурору України

Яремі Віталію Григоровичу

від імені громадської ініціативи “Тіньова мерія Котовська”

************* Юрія Сергійовича

ЗАЯВА

 

В місті Котовську, Одеської області активно діють політичні сили і організації, що ведуть підривну діяльність проти нашої держави, пропагуючи сепаратизм та колаборацію.

Розуміючи складне географічне розташування нашого регіону (кордон з Придністров”ям), особливості національного складу населення, наша громадська ініціатива за власним покликом зібрала всю доступну інформацію, щодо діяльності подібних груп в соціальних мережах і оприлюднила всі ці данні з відповідними скріншотами на Інтернет-сторінці нашої ініціативи. Там є не лише перелік цих груп, але й вся інформація про котовчан, які адмініструють ці групи та активно беруть участь в їхньому житті.

http://kotovsknn.blox.ua/2014/06/Kotovskie-terroristy-v-litsah-i-gruppah.html

Крім цього, ми з”ясували, що Котовськ 17 травня минулого року по лінії МММ відвідував один з лідерів терористичної організації “ДНР” Деніс Пушилін. Зрозуміло, що контакти його з активом цієї піраміди в Котовську залишилися до сьогодні.

http://kotovsknn.blox.ua/2014/06/Sled-terrorista-1-obnaruzhen-v-Kotovske.html

З огляду на те, що результати наших досліджень були опубліковані ще місяць тому, а групи функціонують до сих пір, звертаємо Вашу увагу на працівників місцевої прокуратури та Служби безпеки України, які роблять все, аби не помічати результати нашої праці.

Оскільки ситуація в регіоні залишається хиткою, а антидержавні сили посилюють свою діяльність, просимо Вас доручити підлеглим Вам відомствам провести ретельну перевірку за виявленими фактами.

З результатами перевірки просимо Вас повідомити нам за електронною поштою: kotovsknn@gmail.com

О люстрации и люстраторах в Котовске

Как известно, ничто так не манит, не пьянит и не лишает рассудка, как власть. А все это вместе — просто лишает человека разума.

Наша Теневая мэрия Котовска, как известно, это единственная организация, которая предлагает и проводит качественную люстрацию, а не просто рокировку один казнокрадов другими.

К сожалению, в последнее время мы видим полную дискредитацию люстрационных процессов в нашем городе.

Так, на последней сессии горсовета мэр Иванов, по которому за 25 лет самодержавия в городе не только люстрация плачет, заявляет, что его хотят люстрировать подельники нынешнего прокурора города Галактионова.

Вздор! Шило-на мыло нам здесь больше не нужно. Мы ни верим ни сладким песням Иванова о защите предпринимателей, ни псевдореволюционным декретам пана Галактионова. Все они борятся за возможность доить бедных предпринимателей, ничего не предлагая взамен.

Обанкротившийся и погрязший в коррупции мэр против такого же, с аппетитами прожорливого гиппопотама прокурор… Ну какой толк от такой рокировки? Никакого!

То же можно сказать и о группе Панепалюк, которая считает, что может удерживать на коротком поводке мэра и прокурора и делать в нашем городе все, что ей ночью в голову взбрендит…

Уважаемые котовчане, мы с Вами стали на нелегкий путь очищения города от жуликов. Знайте, совершенно не важно, кто из этих жуликов говорит на каком языке, ходит в какую церковь и сколько украл у города… Мы против жуликов, как таковых!

Очистим город от всякого жулья!

Подумайте сами, все эти ненасытные пиявки сосали из нашего города соки при любой власти. Или не было у Панепалюков ремзавода, кондитерской фабрики, «Насолод», «Ромок», «Грандов», «Империй» и заправок по всему городу? Или Иванов им когда нибудь запрещал отбирать у вас коммунальное имущество? Да не было такого. Вас защищал все это время прокурор Галактионов со своими подельниками? Или в Котовске искоренена преступность, взяточничество, поборы…

А может действительно Галактионов со своими подельниками мечтает стать таким же «ивановым», чтобы безнаказано грабить то, что еще осталось в нашем городе? Уверены, что так.

К сожалению, на сегодняшний момент никто из представителей городских политических движений не заявлял о своем желании взять на себя ответственность в городе и гарантировать нам жизнь по-честному.

Вот поэтому, все разговорчики о люстрации от тех, по кому эта люстрация плачет — считаем банальным аферизмом и словоблудием.

Рішення Тіньової мерії Котовська — у життя!

На виконання Указу Президента України 856/2008  “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів”, виходячи з історичної та топонімічної доцільності, яка будується на засадах виховання патріотично-налаштованої молоді, Тіньова мерія Котовська підготувала ПРОЕКТ перейменування топонімічних назв міста Котовська.

Відповідно до положення «Про порядок вирішення питань адміністративно-теріторіального устрою Української РСР» від 12 березня 1981 року, перейменування населених пунктів здійснюється Верховною Радою України за поданням обласних рад, до подання подається рішення відповідної місцевої ради щодо перейменування населеного пункту, прийнятого з урахуванням думки громадян.

Оскільки Тіньова мерія Котовска складається виключно з представників громади міста, репрезентує її повний соціальний зріз, Тіньова мерія Котовська Ухвалила винести від свого імені на засідання виконавчого комітету міської ради проект перейменування міста Котовськ, а також проект перейменування назв вулиць в Котовську.

В разі саботажу міської влади чи зволікання з рішенням щодо цього питання, а відтак і Указу Президента України — залишаємо за собою право звернутися до Комітету Верховної Ради з питань дільності місцевого самоврядування, та віце-прем”єр-міністра Олександра Гройсмана особисто.

Згідно з висновком юридичного відділу Тіньової мерії Котовська, даний документ відповідає всім юридичним вимогам і є з правничої точки зору таким, що юридично зобов”язує його розглянути.

Тіньова мерія Котовська: «А нам пох.й! Нехай його грець схопить!»

 

У Тіньовій мерії відбувся круглий стіл за участю працівників мерії та запрошенних представників сотень Майдану!

 

Темою круглого сталу стало перейменування вулиць, площ та соціально значущих об’єктів міста, позбавлення від символів радянської тоталітарної епохи, надання міту іншої відповідної його ролі і статуса назви міста.

 

На розгляд був винесений попередній проект розроблений відділом люстрації!

 

У круглому столі приймали участь перший зам. мера по соціальній політиці, начальник відділу сім’ї молоді і спорту, керівник справами мерії, начальник відділу люстрації, начальник відділу здійснення соціальних покарань, начальник відділу історичної спадщини, начальник відділу конфіскату незаконно нажитого олігархами майна, тіньовий претендент на посаду голови Котовського міськрайонного суду, начальник фінансового відділу мерії, представники 1-ої, 2-ої, 14-ої, 16-ої, 24-ої, 31-ої, Чорної сотні Майдану, Червоноградської сотні Правого сектора, батальонів Нацгвардії Айдар, Азов, Донбас, Дніпро, Україна,

1-го батальйона Нацгвардії, Люстраційного комітета України, Одеського відділення партії Свобода.

 

Для того аби читачі не заплутались ми просто позначатимемо представників Тіньової мерії Котовська цифрою «1», а запрошених гостей з інших міст цифрою «2».

 

Оскільки Тіньова мерія Котовська на відміну від офіційної злочинної працює відкрито, прозоро і не приймає келійних рішень за зачиненими дверима, ми надаємо матеріал у «сирому» вигляді. Хай усі бачать, як приймаються рішення, як вони народжуються в

процесі обговорення!

 

Ось проект перейменування вулиць міста поданий люстраційним відділом Тіньової мерії Котовська та представлений його керівником та розшифровка круглого столу.

 

«Тіньова мерія Котовська пропонує перейменувати відповідні вулиці Котовська на такі:

 

Центр Міста:

 

Проспект Котовського — Проспект Свободи

Вулиця Заслонова — Бульвар Старобірзульський

Вулиця 50 років Жовтня — Проспект Незалежності

Вулиця Леніна — вулиця Небесної сотні

Вулиця Старого Борисова — Бульвар Прогулянковий

Вулиця Калініна — вулиця Новодворської

Вулиця 8-го Березня — Вулиця Симона Петлюри;

Вулиця Сільськогосподарська — Вулиця Торговиця;

Вулиця Клари Цеткін — Вулиця Єврейська;

Вулиця Советська — Вулиця Михайла Грушевського

Вулиця Кірова — Вулиця Успенська

Провулок Кірова — Провулок Успенський

Вулиця Ворошилова — Вулиця Коцюбинського

Вулиця Свердлова — Вулиця В”ячеслава Чорновола

Вулиця Будьоного — Вулиця Пилипа Орлика

Вулиця Петровського — Вулиця Гетьмана Скоропадського

Вулиця Воровського — Вулиця Володимира Вінниченка

Вулиця Тельмана — Вулиця Хрещення Русі

Вулиця Урицького — Вулиця Гетьмана Сагайдачного

Провулок Урицького — Провулок Гетьмана Сагайдачного

 

Михайлівка з Лунчею і військовим містечком

 

Вулиця Котовського — залишається

Вулиця Самборського — Вулиця Балтська

Вулиця Луначарського — Вулиця Савранська

Вулиця Осипенко — Вулиця Липецька

Вулиця Фрунзе — Вулиця Ананьєвська

Провулок Фрунзе — Провулок Ананьєвський

Вулиця Симонова — Вулиця Атамана Зеленого

Вулиця Токарева — Вулиця Тилігульська

 

Черемушки

Вулиця Черняховського — Вулиця Волинська

Провулок Черняховського — Вулиця Херсонська

Вулиця Кутузова — Вулиця Вінницька

Провулок Кутузова — Вулиця Кіровоградська

Вулиця Постишева — Вулиця Житомирська

Провулок Постишева — Вулиця Тернопільська

Вулиця 40-річчя Перемоги — Енергетиків

Провулок Калініна — Вулиця Митрополіта Володимира

 

Селище Цукрового заводу

 

Провулок 50 років Жовтня — вулиця Меблева

 

Миколаївка

 

Вулиця Дзержинського — Вулиця Токарська

Вулиця Радянської Армії — Вулиця Любомирська

Провулок Радянської Армії — Вулиця Рибницька

Провулок Короленка — Вулиця Андрея Шептицького

Провулок Водопровідний — Вулиця Ягорлицька

Вулиця Куйбишева — Вулиця Героїв Коліївщини

Провулок Жуковського — Вулиця Слобідська

Вулиця Московська — Вулиця Ужгородська

Провулок Московський — Вулиця Закарпатська

Вулиця Пархоменка — Вулиця Борщівська

Вулиця 40 років Жовтня — Кодимська

Вулиця 45 років Жовтня — Бірзульська

Вулиця Ватутіна — Вулиця Святого Володимира

Вулиця Горького — Вулиця Рівненська

Вулиця Ткаченка — Вулиця Лікарська

Вулиця Щорса — Вулиця Нестора Махна

Вулиця Крупської — Отамана Григор”єва

Вулиця Олега Кошового — Романа Шухевича

Вулиця Чапаєва — Вулиця Князя Святослава

Провулок Одеський — Вулиця Одеська

 

 

Комсомольська

 

Вулиця Комсомольська — Вулиця Чикаленка

Провулок Комсомольський — Вулиця Княгині Ольги

Вулиця Карла Маркса — Вулиця Короля Данила

Вулиця Бебеля —  Вулиця Ісмаїла Гаспринського

Вулиця Цюрупи — Вулиця Ярослава Мудрого

Вулиця Войкова — Вулиця Обвальна

Вулиця Пролетарська — Вулиця Кизиловий гай

Вулиця Карла Лібкнехта — Вулиця Суміжна

Вулиця Рози Люксембург — Вулиця Трипільська

Вулиця Тарасова — Вулиця Сумська

Вулиця Чкалова — Вулиця Сковороди

Вулиця Енгельса — Вулиця Басейнова

Вулиця 30 років Жовтня — Вулиця Гетьмана Виговського

Вулиця Первомайська — Вулиця Віщого Олега

Провулок Залізничний — Вулиця Деповська

Вулиця Побєди — Вулиця Глибочанська

Вулиця Суворова — Вулиця Холодноярська

Вулиця Волгоградська — Вулиця Полтавська

Вулиця Пожарського — Вулиця Степана Бандери

Провулок Перемоги — Вулиця Красноокнянська

Вулиця Стара Димітрова — Вулиця Крива

Вулиця Димітрова — Вулиця Сумська

Вулиця Нова Димітрова — Вулиця Мостова

Вулиця Мічуріна — Вулиця Дніпропетровська

Провулки Мічуріна — Провулки Дніпропетровські

Вулиця Матросова — Вулиця Черкаська

Вулиця Колгоспна — Вулиця Чернівецька

 

1(п.з.м соц. пол) — Круто! Але Гагаріна з Терешковою теж треба міняти! Як усе радянське! Можна на українця Корольова! І королю Данилу щось солідніше підібрати! Усе ж таки хотілося, щоби 50 років Жовтня на Небесну Сотню! Бо саме з цього розпочалося народження нової Нації, а не з Незалежності! У Незалежність ми увійшли «совками» і 23 три роки прожили у цій ганебній іпостасі. І тільки Небесна Сотня перевернула нашу свідомість — ми  відчули себе новою нацією, козаками-європейцями (не козаками-шароварниками) Цей перелам у свідомості відбувся в головах мільйонів українців і тисяч котовчан! Вшануємо героїв!

 

1 (н.в.лю) -Можна, це ж проект

 

1 (н.в. іст. спа) — Трохи більше околичних вулиць пов»язаних з назвами навколишніх сіл! Аби показати історичний зв»язок з усім краєм! Багато місцевих мешканців саме вихідці з цих сіл.

 

1(н.в.зді. со пок.) А Клару Цеткін — на Єврейську? Я розумію, що там жила раніш єврейська громада… але зараз там живе антисеміт Квятковський. Його й так нудить від усього українського, він пропонував убивати усіх, хто розмовляє українською, а тут … Єврейська… Зовсім осатаніє, до серцевого нападу , чи гуманно це з нашого боку?

 

2(п. Чор. сот Май) — А нам похуй! Нехай його грець схопить! Затверджено! Усі згодні?

 

1-2 — Так!

 

2 (п.2 сот Май) — Треба ще подумати. Зараз згадав Петра Могилу. А його імені немає.

 

1 (н.в. с.м. сп) — Ага, згоден. Але одну з центральних треба назвати іменем Юрія Липи! Це ж наш найславетніший земляк!

 

2 (п. Од від. п. Сво) — Тоді Івана та Юрія Лип, як в Одесі.

 

1 (н.в. с.м. сп) — Ні, Саме Юрія — як теоретика українського новітнього націоналізму!

 

2 (п. Од від. п. Сво) — угу

 

2 (14 сот Май) — Івана Федоровича….

 

1(кер спр. ме) — І Заболотного не забути!

 

1 (н.в. іст. спа) — Отамана чи Академіка???

 

1(кер спр. ме) — Звичайно, отамана! Він же воював і визволяв Україну по усьому краю, не тільки в Балті.

 

1(п.з.м соц. пол) — Прийнято.

 

1 (н.в. кон. нез наж ол. м) І сучасних героїв не треба забувати! Треба вшанувати Сергія Левитаненка!

 

2 (п. нац Аз, Ай, Д, Дн, Ук, 1 бат) — Так, нашого побратима!

 

1 (н.в.лю) — Ну, я думав Міст назвати — Міст Левитаненка, як міст Патона у Києві!

 

1 (п. п. гол кот. мр. суду) — Ну, мости це не тільки те, що об»єднує, але й те, що роз»єднує. Левитаненко ж усіх нас об»єднує!

 

1(кер спр. ме) — Давайте на честь Сергія перейменуємо площу? Замість Слава Труду — Слава Левитаненку!

 

1 (н.фін від) — І Будинок Культури на Цукровому! Будинок Культури ім. Сергія Левитаненка! Він завжди наголошує, що культура — це головне! Своїм прикладом несе її в народ! Втілює серед містян.

 

1(п.з.м соц. пол) — До речі, про Цукровий завод. Мало йому приділили уваги. Є пропозиція поряд із ставками ім. Тіори і Коваля облаштувати до охайного і пристойного вигляду відстійники Цукрового заводу і перетворити їх на Центральний парк міста. Парк пропоную назвати «Відстійники імені Петра Лютенка»!

 

1-2 — Хай! Прийнято.

 

2 (п. Од від. п. Сво) — Ви знаєте що в Одеській області були лише два осередки УПА: Одеський (на завжди був сильний український націоналізм і Бірзульський! Багато ваших земляків воювало в партизанських загонах Романа Шухевича! Цей факт треба відмітити на мапі міста.

 

1-2 — Згодні.

 

1(п.з.м соц. пол) — Тепер по соціальній інфраструктурі міста: вкрай мало громадських вбиралень.  На розі кожної вулиці має стояти туалет. Доручаю начальнику фінансового відділу провести попередній моніторинг і тендер і створити мережу громадських туалетів ім. Д.В. Урсатьєва!

 

1 (п. п. гол кот. мр. суду) — Усі узбіччя імені Понепалючки!

 

2 (п. Чор. сот Май) — Зважаючи на стан і розруху.

 

1(п.з.м соц. пол) — Як у деяких в голові? Це круто. Приймається.

 

2 (п. Лю. ком) — Як гість міста, пропоную: оскільки готель «Апартаменти» є найкращим і зразково-показовим у місті закликаю усім новим готелям після держприйомки надавати знак якості Едуарда Моляки! А старим пройти переатестацію, аби відповідати належному рівню!

 

1(п.з.м соц. пол) — Розглянемо. Тепер по назві міста…

 

1(кер спр. ме) — Перейменувати Котовськ — у Волошкове! Це моя найзаповітніша мрія! Нейтральна назва, без політики, без негативної історичної карми. Романтична. Пасторальна. Аби життя завжди таким було у нашому місті!

 

1 (н.в. іст. спа) — Волошкове — сільська назва.

 

2 (п.14 сот Май) — Ну тоді у ван Хельсінги!

 

1 (н.в.лю) —  Ні, хай буде вже Подільськ.

 

1 (п. п. гол кот. мр. суду) — Подільськ — згоден! Так! У цьому є столичність! Для усього краю. Ми ж столиця півночі Одещини.

 

2 (п. Черв. сот П.с. ) — Вперше у вашому місті, маю пропозицію від вражень: дорожні вибоїни — офіційно гінкулами називати!

 

1 (н.в. кон. нез наж ол. м) — Їх буде надто дохуя.

 

2 — Кого, гінкулів?

 

1(п.з.м соц. пол) — У Подольську? Не думаю. Живучи в такому місті люди будуть іншими. Як ви човен назвете — так він і попливе!  У Подольську гінкулів не буде. Гінкули будуть лежати на дорогах рашки. І розповідати кожному, хто в»їде у них і обкладе хуями, що на Майдані було гірше, і що там були одні бомжі!

 

1(п.з.м соц. пол) — До речі, а тепер закрита частина нашої наради з представниками тих сил, що представляють наші гості, про конфіскацію майна ворожих нашій державі церков, що існують у нашому місті. А також заборонення їхньої діяльності, як сьогоні в Верховній Раді заборонили компартію. Начальник відділу здійснення соціальних покарань, проект готовий?…»

Котовськ: Під.раси проти гомосеків

Нас тут часто-густо запитують, за кого ми, за підорасів чи за гомосеків, маючи на увазі розгорнуту боротьбу команди мера Іванова, прокурора Галактіонова что то новоявленої “еліти” з бригади Понепалюків.

Відповідально заявляємо, що як справжні українські козаки, в битвах гомосеків з підорасами участі не приймаємо і готові їх бити з ранку до ночі, разом чи поодинці.

Але давайте розберемося:

Не для кого не є секретом те, що основна частина доходів мера і його команди складається з віджимних грошів від підприємців. Саме задля розвитку торгівлі мер іде на все. Збільшення торгових точок прямо-пропорційно відбивається на його статках в позитивному сальдо.

Саме заради цієї статті доходів мер Іванов впродовж 25 років свого царювання буквально перетворив гарне й процвітаюче місто в якусь глуху дірку, де міська архітектура щільно схована за безкінечними ларьками, генделиками, кіосками, крамничками тощо…

Так, прокурора Галактіонова зрозуміти не важко, як, власне, і будь-якого підприємця. Перший має забезпечити закон і порядок, другі — мати місце, аби торгувати й годувати власні родини.

Мер Іванов, даючи тисячі дозволів на перетворення вулиць Леніна, Кілініна, 50 років Жовтня, 8-го березня, Самборського, Бочковича, Комсомольської, Сільскогосподарської, проспектів Котовского і Перемоги — в базар про тікі дрібниці, як естетичний вигляд чи зручності пішоходів або доступ спецтранспорта — не задумувався, мабуть немає чим. Для нього головним пріоритетом залишалися живі й швидкі гроші. А там хоч гори воно вогнем.

Зрозуміти зухвалість головного чиновника міста також можна. Всі ці 25 років він утримувався в своєму кріслі не лише за свою справжню вдачу зуміти освітити місто та налагодити роботу комунальників (це без іронії), але й за те, що він особисто впорувався з завданням обласної влади збагачувати їх.

Безмежні відкати, афери, беспредєл з торгівлею (в тому числі й відверта мафія на базарі) сходила йому з рук лише за те, що він повністю виконував програму по збиранню грошей на общак Партії регіонів і сім”ї.

І тут вже виникає інше питання, а чому так довго мовчав прокурор Галактіонов? Чи може до недавнього часу молодого ізмаїльського хлопця в прокурорських погонах влаштовував і відсоток, який він отримував за те, що його підлеглі не помічали того, що робиться у місті, а тут раптом перекрили краник? А може прокурору остогидло сидіти й дивитись, як відверто недалекі рагулі з мерії дерибанять місто, при тому, що йому — розумному й хитрому дістаються лише недоїдки з мерського столу? Скоріше за все саме так.

Бо тут слід нагадати, що прокурору Галактіонову було не западло отримувати від Іванова та Войцеховської хібарку з власним входом в колишньому гуртожитку цукрового заводу. Не западло йому було отримувать бесплатну рабську силу, яку йому для облаштування житла надавав керівник ДОСААФа… Не западло було отримувати власний шмат від дерібана майна Міністерства оборони (військового містечка) тощо.

Тут ми бачимо, що прокурор Галактіонов не такий вже й д”Артаньян на фоні підорасів. Просто ще один гвинтик у великому механізмі котовської корупції.

Таке ж можна довго говорити про новоявлену “третю силу” в стані котовських хапуг і аферистів. Це нова компанія божевільних та махінаторів під проводом Понепалюків. Ці люди, які відтяли у нас з вами Палац Культури під заправку в центрі міста, Кондитерський цех і громадськхарч під свій колгоспний барчик та крамнички — починають дістанціюватися від підорасів с заявами “Ми були на Майдані!”, “Ми за майдан!”… Брехня! Саме ці люди не лише саджали в крісло мера пана Іванова, але й весь цей час новоявлені опозиціонери почували себе більш-ніж як у шоколаді. І добре їм було і за Ригів і за Кучми. Чого ж не зробиш, аби люстрація не зачепила… Але Бог усе бачить і люстрація все одно відбудеться!

Тіньова мерія Котовська заявляє: жодному корупціонеру не вдасться уникнути люстрації! Хто б яким гаслом не прикривався, хто б не вдавав зараз, після перемоги себе за патріота… Мі і всі містяни про вас все знають!

Але, як же вирішити питання в інтересах всієї громади? Бо залишати все в такому стані не можна і це очевидно. По-перше, міська влада має знайти інвесторів для будівництва торговельних центрів, де можна було б розмістити компактно всіх підприємців. По-друге, очевидно, що котовський міський ринок не може вмістити в себі всіх охочих торувати. Задля цього пропонуємо знову винести авторинок в район м»ясокомбінату, а звільнену частину віддати під торговельний майданчик. І по-третє — ввести мораторій в місті на розміщення нових малих торговельних об»єктів. Такої ситуації, як в Котовську немає в жодному місті України. Місто не може представляти собою суцільний базар. Чому міська влада не потурбувалася, аби розміщати торговельні об»єкти зокрема на «хитрому» базарчику на Черемушках, або такому ж, на розі Самборського й Клари Цеткін?

Старперы котовской власти объявили войну прокурору

Еще в 2012 году на должность Котовского межрайонного прокурора назначен приказом сверху Алексей Галактионов. Назначение состоялось без «согласования» бессменного, уже более 25 лет на должности, мэра Котовска Анатолия Иванова.

Дружбы между мэром — многолетним правителем города и начинающим молодым прокурором не состоялось.

Освоившись на новом месте, прокурор понял, что все теневые деньги идут непосредственно через мэрию, а что случайно «упадет со стола мэра» это прокурорское.

Естественно такое состояние не удовлетворяло амбициозного карьериста – прокурора.

Началась тихая война «киевских крыш». Со стороны прокурора известный Александр Калифицкий, теперь бывший начальник следственного управления Генеральной прокуратуры Украины и теперь находящийся в розыске, так как вел дело Юлии Тимошенко.

Со стороны мэра Котовска Анатолия Иванова, его бывшие партийные соратники советских времен, не то Сергей Гриневецкий или другие «официальные» лица.

Прокурор со свои напором потихоньку отвоевывал «кусок мэрского пирога».

Так в 2013 году под давлением Котовской прокуратуры было «отжато» находящее в коммунальной собственности здание по проспекту Котовского в центре города Котовска, на первом этаже которого находились кабинеты исполкома, а на втором прокуратуры.

Теперь по решению сессии Котовского горсовета все здание было передано Котовской прокуратуре. Прокурор провел ремонт здания и размести на двух этажах прокурорских работников.

Ситуация кардинально изменилась в 2014 году после назначения нового прокурора Одесской области А.А.Приза. В настоящее время на должность зам. прокурора области планируется давнишний котовский друг мэра Анатолия Иванова.

Итак, со сменой власти, мэр Котовска Анатолий Иванов делает выпад в сторону прокурора.

Через подконтрольных депутатов котовского горсовета выносит на рассмотрение проект решения по возврату здания прокуратуры в собственность города.

В ответ, сотрудничая с криминальными лицами именующими себя «Патриоты Котовска» один из них по просьбе прокурора Галактионова пишет заявление о незаконном размещении мафовов на подездных улицах центрального рынка. Действительно мафы были построены другом-бизнесменом мэра Котовска и расположены на проезжей части.

Что до сегодня не видел начальник милиции, под окнами которого эти мафы, ни начальник ГАИ каждый день проезжающий мимо них, ни прокурор Галактионов.

И тут началось. Мэрский друг-бизнесмен, депутаты-собственники незаконных мафов помчались к новому областному прокурору, тот срочным образом присылает проверки.

И как вы догадались проверка это котовский друг мэра Михаил Черный.

Приехав в Котовск, он сразу же побежал на доклад к мэру Иванову, где провел около часа, а потом посетил и прокурора Галактионова.

На этом история не заканчивается и как говориться продолжения ждем в ближайшее время.

От Теневой мэрии Котовска отметим, что этот конфликт был ожидаем еще давно. Смысл в том, что прокурор Галактионов уж очень много сделал для мэра Иванова, покрывая все аферы котовского горсовета. Так, именно в период прокурорства Галактионова в Котовске исчез лунапарк на поселке сахарного завода, продолжился дерибан мясокомбината, принадлежащего семье Иванова, дерибан военного городка… Именно Галактионов прикрыл зад Иванову, когда была вскрыта крупная афера на котовском рынке. За это Иванов руками Войцеховской сделал нехилую хибарку для прокурора на поселке сахзавода. И вот теперь дружба лопнула. На чьей стороне Теневая мэрия? Да на стороне правды. А правда заключается в том, что бригада Иванова-Понепалюк явно слабее в этой схватке с Галактионовым. И следует ожидать вскоре новых и интересных дел. А Галактионов? Ну переведут его так же, как и назначили. И заметет новая метла по-новому. Вот только схем коррупционных в Котовске больше не будет. Так что мы на стороне закона.

Интернационал котовских рагулей

Не так давно, в самом начале 90-х, музыкальную тусовку Москвы потрясла новость: лидер Гражданской обороны Егор Летов созвал непривычный для уха тогда еще советского человека проект «Егор и Опизденевшие». Это потом уже были «Сектор газа», «Мальчишник», «Хуй забей!» и «Красная плесень». Но тогда, такого откровенного хамства никто не ожидал. Действительно, опизденевшие — говорили о них гомосоветикусы-моралисты, тайком в плеерах слушая правду жизни.

Вот хочется в этот творческий понедельник немного расслабиться.

Представляем себе человека на мопеде, в фуражке прапорщика, наворачивающего круги вокруг фонтанчика с ажурными амурчиками, с раскладкой никому не нужных железяк с авторынка в авоське…. Такой себе собирательный образ действительно опизденевшего рагуля…

И тут включаем «Иван Говнов» от еще одного опизденевшего. И понимаем, что все эти рагульские черти — это и есть Иваны Говновы, только в худшем из образов. Да и образ такой они взрастили себе сами. Кто же им виноват, что они такие опизденевшие да убогие?